معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

 

امروزه با توجه به گسترش استفاده از موبایل بانک ها برای انجام امور بانکی سعی کردیم 8 همراه بانک پر استفاده از نظر جستجو در گوگل را برای شما آماده کنیم تا با دسترسی راحت و دانلود سریع بتوانید کارهای روزانه خود را بدون فوت وقت انجام دهید. تمامی لینک های مربوط به همراه بانک ها از سایت های مربوطه لینک شده و برای اطمینان موقع دانلود حتما از صحت نرم افزار دانلود شده اطمینان حاصل فرمایید..

موبایل بانک رفاه: معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

روند رو به رشد کاربرد انواع گوشی‌های هوشمند تلفن همراه و رایانه‌های لوحی و نیز استقبال گسترده از خدمات ارزش افزوده آنها موجب گردیده تا درخواستهای متنوعی ازخدمات بانکی بر روی موبایل به عنوان ابزاری مهم در بانکداری غیرحضوری مطرح گردد، لذا به منظور ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک و توسعه و تکمیل خدمات آن، طراحی و تهیه سامانه موبایل بانک رفاه مبتنی بر سیستم عامل Android و iOS انجام شده و آماده بهره‌برداری و ارائه به مشتریان است.

https://www.refah-bank.ir/MobileBank

معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

سامانه همراه بانک مبتنی بر وب

بانک رفاه کارگران به منظور سهولت استفاده از خدمات الکترونیکی برای مشتریان محترم بانک و با توجه به عدم امکان عرضه مستقیم، بدون واسطه و رایگان برنامه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل iOS، سامانه جدید همراه بانک مبتنی بر وب (PWA) را راه اندازی کرده است.

 

 

موبایل بانک پاسارگاد:معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

بانک پاسارگاد خدمت همراه بانک (موبایل بانک) را همراه با دیگر خدمات نوین بانکی خود ارائه می دهد. مشتریان گرامی با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه می توانند در تمام مدت شبانه روز از خدمات سامانه همراه بانک پاسارگاد بهره مند شوند.

 • ورود به سامانه همراه بانک با نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است، جهت دریافت رمز و فعال سازی همراه بانک، به سامانه بانکداری مجازی و یا نزدیکترین شعبه بانک پاسارگاد مراجعه نمایید.
 • # پس از دریافت رمز عبور از شعبه، نرم افزار همراه بانک را از لینک زیر دانلود و پس از انتقال به گوشی تلفن همراه نصب نمایید.
 • # پس از نصب، نرم افزار مربوطه را اجرا نموده و نام کاربری و رمز عبور مندرج در فرم رمز را برای ورود به سامانه در محل های مربوطه وارد نمایید.
 • # درصورت فراموشی رمز همراه بانک، جهت دریافت رمز جدید صرفاً از طریق شعبه های بانک می توان اقدام نمود.
 • # جهت آشنایی با خدمات همراه بانک پاسارگاد می توانید ( راهنمای همراه بانک پاسارگاد ) را دریافت نمایید.

معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

موبایل بانک تجارت

 

همراه بانک تجارت یکی از خدمات بانکداری الکترونیک است که تمامی مشتریان می توانند با نصب و ثبت نام این اپلیکیشن از خدمات متنوع آن استفاده کنند در بخش کارت های شتابی بدون نیاز به ثبت نام، با افزودن تجارت کارت یا کارت سایر بانک ها می توان از خدمات مربوط به کارت استفاده نمود.

معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

ویژه کاربران آی او اس (ios)

بانک تجارت با توجه به محدودیت های شرکت اپل برای نرم افزارهای ایرانی و عدم امکان عرضه مستقیم همراه بانک برای کابران دارای گوشی های تلفن همراه آیفون ، نسخه جدید همراه بانک تجارت در بستر وب (PWA) را راه اندازی کرده است.نسخه وب اپلیکیشن پیشرو (pwa) همراه بانک تجارت، تازه ترین راه حلی است که کاربران سیستم عامل ios این نرم افزار می توانند بدون دردسر و به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

 

 

موبایل بانک سپه

همراهبانک سپه سامانهای است که انواع خدمات بانکی و خدمات پرداخت را در بستر تلفن همراه عرضه میکند. مشتریان با دسترسی به یک گوشی یا تبلت همراه و نصب نرمافزار مربوط میتوانند در تمام مدت شبانهروز از خدمات سپرده و برخی خدمات دیگر همراه بانک سپه بهرهمند شوند.

نحوه دریافت رمز ورود به سامانه همراه بانک کلیه مشتریان دارای حساب نزد بانک سپه میتوانند با مراجعه به شعب و پس از تکمیل فرم درخواست فعال سازی همراه
بانک نسبت به دریافت رمز اقدام نمایند.
دانلود آخرین نسخه همراه بانک
پس از دریافت رمز، جهت استفاده از سامانه همراه بانک الزم است ابتدا نرمافزار مربوط را از سایت بانک سپه به نشانی
/mobile/ir.ebanksepah.www://https( یا مسیرهای قیدشده در سایت بانک( دریافت نموده و پس از انتقال به
گوشی یا تبلت همراه، نصب نمایید.

معرفی 8 موبایل بانک پر استفاده کشور

 مشتری گرامی؛ اپلیکیشن همراه بانک ها را از فروشگاه های رسمی معرفی شده از سوی بانک ها تهیه نمایید.

رهافیکس در مورد دانلود نرم افزارهای غیر قانونی مسئولیتی ندارد.

 

موبایل بانک صادرات

 

نرم افزار مدیریت حسابهای بانکی

انجام عملیات مهم بانکی مربوط به حساب های قرض الحسنه، کوتاه مدت و جاری ارزی و ریالی بانک صادرات ایران در هر زمان و مکان با همراه بانک، خدمتی است برای آسودگی ذهن شما

 

انتقال وجه

انتقال وجه درون‌بانکی بدون محدودیت، انتقال بین بانکی از طریق سامانه‌ی پایا، ساتنا و پل، انتقال وجه ارزیِ هم‌نام بین بانکی

کارت به کارت

انتقال کارت به کارت شتابی و غیر شتابی

پرداخت اقساط و قبوض

پرداخت اقساط تسهیلات بین و درون بانکی و همچنین امکان پرداخت قبوض از طُرق مختلف

 

موبایل بانک مهر ایران

انجام کلیه خدمات انتقال وجه و پرداخت قبوض و غیره.متمایزترین گزینه بانک مهر پرداخت وام بصورت کاملا آنلاین می باشد.

سيستم عامل اندرويد
اگر شما از سيستم عامل اندرويد بهره ميبريد كافيست كه به منظور اضافه كردن آيكون ميانبر موبايل وب به صفحه اصلي دستگاه مراحل زير را طي
كنيد:
ابتدا مرورگر كروم دستگاه خود را اجرا كنيد. اين مرورگر در منوي اپليكيشنهاي دستگاه وجود دارد. حال به آدرس مراجعه https://hamrahbank.qmb.ir/mobileweb

کنید.

سيستم عامل iOS) آيفون، آيپد و …)
اگر از دستگاههاي نظير آيفون، آيپد يا آيپاد استفاده ميكنيد ميتوانيد آيكون ميانبري براي موبايل وب بانك قرض الحسنه مهر ايران در صفحه
اصلي دستگاه ايجاد نماييد. براي انجام اين عمل كافيست كه مراحل زير را طي كنيد:
ابتدا مرورگر سافاري (Safari (دستگاه خود را اجرا كرده و به آدرس mobileweb/ir.qmb.hamrahbank://https مراجعه كنيد

 

موبایل بانک ملی

به منظور استفاده مناسب و ایمن از سامانه همراه بانک ملّی، به نکات زیر توجه فرمایید:


• نرم افزار همراه بانک ملّی را تنها از طریق مراجعه به وب سایت اینترنتی بانک ملّی ایران www.bmi.ir دریافت نمایید.

• به هیچ عنوان نرم افزار را از روش های دیگر نظیر بلوتوث (Bluetooth) خارج از شعب بانک ملّی، اینفرارد (Infrared)، سایر سایتهای اینترنتی، پست الکترونیک و … دریافت ننمایید.

• به هیچ وجه رمزهای خود (رمز حساب، رمز اول و دوم کارت و رمز ورود به نرم افزار همراه بانک) را در اختیار دیگران قرار نداده و آنها را بروی گوشی تلفن همراه خود ذخیره ننمایید. همچنین به منظور افزایش امنیت سامانه، لازم است رمز های خود را بصورت دوره ای تغییر دهید.


• جهت افزایش ضریب امنیت و کارایی سامانه، بصورت دوره ای از طریق گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه، تنظیمات برنامه را به حالت اولیه بازگردانید .توجه داشته باشید این عمل موجب از بین رفتن پیامهای دریافت شده موجود در صندوق پیامها و نیز اطلاعات ثبت نام حسابها و سرویس های یکطرفه می گردد، به همین علت می باید پس از انجام این عمل، حسابها و سرویس های یک طرفه خود را بروز رسانی نمایید.

• پیامهای دریافتی سامانه همراه بانک که در صندوق پیامهای برنامه قرار می گیرند را پس از خواندن، حذف نمایید.


• در مواردی که به دلایل خارج از کنترل بانک (مانند اشکال در شبکه مخابراتی) سیستم همراه بانک قادر به سرویس دهی نباشد، مسئولیتی متوجه بانک نمیباشد.

 

موبایل بانک ملت

 

اهم ویژگی های سامانه همراه بانک

 • امکان دریافت سرویس های پیچک از جمله ثبت صدور چک، ثبت دریافت چک، ثبت انتقال چک و گزارش‌های مرتبط
 • امکان ورود به سامانه با ابزار احراز هویت بیومتریک ( اثرانگشت، تشخیص چهره، اسکن چشم)
 • ظاهر کاربر پسند سامانه با ارائه انواع نمودار و گزارش ها
 • عدم پیچیدگی در نصب و راه اندازی
 • امکان انجام انواع تراکنش ها با استفاده از شماره کارت یا حساب
 • فراخوان سرویس صوتی جهت خدمات پرکاربرد از قبیل حواله ملت، پایا، کارت به کارت، شارژ و پرداخت قبض(سیستم عامل Android)
 • اطلاع رسانی به ذینفع گیرنده حواله از طریق ارسال پیامک یا اشتراک گذاری رسیدها
 • امکان پرداخت قبوض شرکت های خدماتی
 • مدیریت برگزیده ها شامل شماره حساب، کارت، تسهیلات، شبا و موبایل
 • امکان نمایش نزدیکترین شعبه به مشتری به همراه اطلاعات مربوطه
اهم ویژگی های سامانه امضای ملت
 • امکان احراز هویت غیرحضوری کاربران بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک
 • امکان صدور گواهی امضای دیجیتال قانونی برای کاربران
 • امکان انجام امور بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک
 • عدم پیچیدگی در نصب و راه‌اندازی
 • سرعت در پردازش و تایید اطلاعات هویتی کاربران
 • مجهز به فناوری هوش مصنوعی جهت تطبیق چهره و ویدئو کاربر با اطلاعات هویتی

ملاحظات امنیتی فعالسازی خدمات سامانه همراه بانک

۱ـ نرم‌افزار سامانه همراه بانک ملت را صرفاً از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت یا مراجعه مستقیم به وب‌سایت بانک ملت به آدرس (www.bankmellat.ir) دریافت نموده و هرگز از طریق روش‌های غیر معتبر نظیر بلوتوث (به‌غیراز سامانه بلوتوث شعب بانک)، ایمیل، اینترنتی، دریافت از دوستان، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های متفرقه، اقدام به دریافت و نصب ننمایید.
۲ـ هنگام نصب نرم افزار همراه بانک، مجوزهای دسترسی لازم برای نصب و پیغام‌های خطای احتمالی را بررسی نموده و در صورت مشاهده مورد مشکوک، آن را به مرکز ارتباط ملت اطلاع دهید.
3ـ هنگام دریافت پاکت محتوی نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک، از باز و مخدوش نبودن پاکت اطمینان حاصل نموده و در صورت مخدوش بودن مسئول شعبه را مطلع نمایید.
4ـ توصیه می‌شود علیرغم الزام در تغییر رمز دریافتی از شعبه در اولین ورود به سامانه همراه بانک-نسخه جدید، نام کاربری خود را نیز به منظور افزایش ضریب امنیتی پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین فرصت تغییر داده و در محل امن نگهداری نمایید.
5ـ رمز ورود سامانه همراه بانک-نسخه قدیم ارائه شده توسط شعبه را پس از نصب کامل نرم افزار، در اولین فرصت تغییر داده و در محل امن نگهداری نمایید.

مدیریت رمز ورود

1ـ رمز ورود سامانه همراه بانک خود را در اختیار دیگران قرار نداده و آن را در فواصل زمانی منظم (حداقل هر سه ماه یکبار) و همچنین بنا به ضرورت تغییردهید.
۲ـ هنگام ورودِ نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک، از عدم رویت آن توسط دیگران اطمینان حاصل نمایید.
۳ـ از یادداشت و ذخیره نمودن نام کاربری و رمز ورود سامانه همراه بانک در جایی که امکان سوءاستفاده‌های آتی از حساب بانکی شما را برای یابنده آن فراهم می‌نماید، خودداری نمایید.
4ـ از انتخاب رمز ورود قابل حدس نظیر سال تولد، سال ازدواج، شماره شناسنامه و…، برای ورود به سامانه همراه بانک خود، اجتناب نمایید.
5ـ توصیه می‌شود در تعریف رمز ورود سامانه همراه بانک خود، از ترکیب حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای ویژه نظیر @،%، $ و غیره استفاده نمایید.
6ـ از انتخاب رمزهای مشابه با رمز کارت‌ها و سایر سامانه‌های بانکی برای سامانه همراه بانک خودداری نمایید.

ملاحظات امنیتی استفاده از سامانه همراه بانک

1ـ پیام‌های دریافتی سامانه همراه بانک که در صندوق پیام‌های برنامه قرار می‌گیرند را پس از خواندن، حذف نمایید.
2ـ همواره از بروز بودن نسخه نرم افزار سامانه همراه بانک خود اطمینان حاصل نمایید و نسبت به بروز رسانی آن اقدام نمائید و در صورت بروز مشکل در بروز رسانی سامانه مزبور مراتب را به بانک اطلاع دهید.
3ـ توصیه می‌شود درصورت ورود به سامانه همراه بانک با حسگر اثرانگشت، با فعال نمودن قابلیت استفاده از نام کاربری و رمز ورود در سرویس‌های حساس نظیر انتقال وجه، خرید شارژ و… ضریب امنیتی استفاده از خدمات مزبور را افزایش دهید.
4ـ تا حد امکان هنگام اتصال به شبکه‌های بی‌سیم رایگان و عمومی از سامانه همراه بانک استفاده ننمایید.
5ـ پس از اتمام کار در سامانه همراه بانک، با استفاده از گزینه خروج، از سامانه مذکور خارج شوید.

ملاحظات امنیتی غیر فعالسازی سامانه همراه بانک

1. در صورت سرقت یا مفقودی تلفن همراه، یکی از اقدامات ذیل را در اسرع وقت انجام دهید:
‏- اطلاع موضوع به مرکز ارتباط ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه
‏- مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ملت و درخواست غیرفعال سازی سامانه
‏- استفاده نمودن از قابلیت”فعال‏/غیرفعال نمودن خدمات الکترونیک” موجود در سایت بانکداری اینترنتی به‌منظور غیرفعال نمودن خدمات سامانه همراه بانک نظیر حواله، مانده و سه گردش و…

ـ غیرفعال نمودن سیم‌کارت، از طریق مراجعه به اپراتور تلفن همراه 

2. در صورت تغییر در شماره تلفن همراه یا واگذاری سیم کارت فعلی، اطلاعات مربوط به شماره تلفن همراه خود را در بانک بروزرسانی نمایید.
3. پیش از فروش یا واگذاری گوشی تلفن همراه خود، نرم افزار سامانه همراه بانک را از روی آن حذف (Uninstall)  نمایید.

آموزش صفرتاصد ساخت حساب اینستاگرام با 3 روش مختف : شماره تلفن و ایمیل در گوشی و سایت اینستاگرام

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط