تلفن تماس : 04432242244
توضیحات عکس

حل مشکل وارد کردن رمز اپل آیدی به صورت متوالی

iOS یکی از بهینه‌ترین و بهترین سیستم عامل های موجود برای دستگاه های قابل حمل (Portable)، مانندِ موبایل یا تبلت هاست که به صورت انحصاری توسط اپل توسعه داده می‌شود، اما گاهی باگ هایی مثلِ وارد کردن رمز Apple ID به صورت پشت سر هم نمایش داده می‌شود که باعث آزارِ کاربران خواهد شد. با ماکروتل در رفع مشکلِ درخواست مکررِ پسورد اپل آی‌دی در آیفون و آیپد همراه باشید.

گر به صورت مکرر و در دفعات زیاد، آیفون یا آیپدی که صاحب آن هستید از شما درخواستِ وارد کردن رمز یا پسوردِ اپل آیدی (Apple ID) را دارد، نگران نباشید، شما تنها کسی نیستید که این مشکل را دارد. این یکی از معدود باگ های آزار دهنده‌ی iOS است که مربوط به امروز و دیروز نمی‌شود؛ این باگ به دلایل بسیار زیادی ممکن است رخ دهد؛ بعضی اوقات به‌خاطر آپدیت نشدنِ یک نرم‌افزار یا خود iOS و زمان هایی هم برای ناسازگاری در حساب iCloud اتفاق میفتد. خوشبختانه حل کردنِ مشکلِ درخواست پسورد اپل آی‌دی خیلی ساده و راحت است و با ادامه‌ی این مطلب، ما تمامِ روش ها را از ابتدایی‌ترین حالت راه‌حل های ممکن، برای شما شرح می‌دهیم.

روشن و خاموش کردن آیفون!

اگر هر اتفاقی برای آیفون، آیپد یا هر دستگاهِ الکترونیکیِ دیگری پیش بیاید، بدون شک اولین کاری که میکنیم، روشن و خاموش یا به اصطلاح Restart کردنِ سیستم است و نکته جالب این جاست که معمولاً این روش جواب می‌دهد؛ پس بهتر است که قبل از هر چیزی یکبار آیفون یا آیپد خود را ریست کنید.

اگر آیفون شما از Face ID استفاده می‌کند، پس دکمه‌ی فیزیکیِ هوم (Home Button) را ندارید، در این صورت برای ریست کردن آیفون کافی‌است که از بینِ دکمه های کاهش یا افزایش صدا یکی را نگه داشته و در همان زمان، از سمت راستِ بدنه‌ی آیفون، دکمه‌ی اسلاید (Slide Button) را فشار دهید تا یک منوی کشویی در میانه‌ی نمایشگر، نشان داده شود، دکمه پاور را از سمت راست به چپ بکشید تا آیفون خاموش شود، برای روشن کردن مجددِ iPhone، دکمه‌ی اسلاید را نگه دارید.

اگر از آیفون های سریِ ۸ به قبل که دارای دکمه‌ی هوم (Home) به صورت فیزیکی هستند، استفاده می‌کنید، فقط کافی است که دکمه‌ی ساید (Side) را نگه دارید تا مجدداً یک کادر ظاهر شود، سپس دکمه‌ی پاوری که مشاهده می‌کنید را به سمت راست بکشید تا آیفون خاموش شود. برای روشن کردن دوباره‌ی آیفون همانندِ روش، فقط دکمه‌ی اسلاید را نگه دارید. در ادامه و پس از ریست کردن، آیفون دوباره از شما رمزِ اپل آی‌دی را به‌خاطرِ iCloud وارد کنید؛ اگر هم‌چنان مشکل حل نشد، به سراغِ راه حل های دیگر بروید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید